Camping Dunajec

Vzhľadom k svojej vynikajúcej a komplexnej vybavenosti je ideálnym miestom pre všetkých milovníkov bezprostredného styku s prírodou. Svoje miesto si tu nájdu vodáci, turisti, cykloturisti aj vyznávači karavaningu.

Sme členmi asociácie kempov SACC a ACSI.

Vybavenie campu

Camping Dunajec má kapacitu 300 osôb a je kompletne vybavený elektrickým verejným osvetlením , elektrickými prípajkami a dvomi kompletne vyvavenými sociálnymi zariadeniami. Sociálne zariadenia sú umiestnené pre väčšie pohodlie kempistov, na začiatku a na konci kempu.

Pre vodákov

Pre vodákov sa v areáli nachádza bazén 4x3x1.5m pre potrebu naučenia sa eskimákov. Novinkou je slalomová dráha ,ktorá sá nachádza po celej dĺžke kempu, priamo nad korytom rieky Dunajec.

Našli ste ideálne miesto na oddych...

„Camping Dunajec je situovaný v prekrásnom prostredí vstupnej brány do Pieninského národného parku a leží na brehu rieky Dunajec s čarovným výhľadom na dominantu Pienin – vrch Tri Koruny. Je ideálnym miestom na stanovanie pre všetkých vodákov, cykloturistov a peších turistov, ktorí chcú prežiť dovolenku v srdci prírody aktívne a mysleli sme aj na priaznivcov autoturistiky a caravaningu. Sídlo campingu, Červený Kláštor, je turistickou perlou Zamaguria a strediskom cestovného ruchu s medzinárodným významom. S kapaciou až 300 miest uspokojí aj tie najväčšie vodácke skupiny.

Dôležité informácie

DOMÁCE ZVIERATÁ: áno

DETI: 0-3 r. – grátis.

Rekreačné poukazy: možnosť uplatniť si rekreačný poukaz

Dodržujeme nočný poriadok. V areáli sa nachádza nočný strážca.

Spôsob platby:

Galéria

Pozrite si kompletnú fotogalériu Resortu Pltník.

Zážitky

Pltníctvo

Rafting

Gastronómia

Wellness

Fun zóna a kúpalisko

To najlepšie z Pienin

TOP atrakcie

Pamiatky

Príroda

Podujatia

Turistika

Rezervujte si ubytovanie v Campingu Dunajec