Fun zóna a kúpalisko

Chete si ráno zaplávať alebo  sa poobede zrelaxovať vo vode po náročnej túre? Chcete svojím ratolestiam usporiadať narodeninový oslavu alebo sa len tak vyblázniť s deťmi?  Chcete absolvovať plavecký kurz pre vaśu školu či klub?

Letné kúpalisko

Plavecký bazén

V našom areáli to nebude žiadny problém.. okrem klasického wellnes centra v Penzióne Pltník  sme si pre vás pripravili aj vonkajšie kúpalisko s vyhrievanou vodou na 27stupňov. Plne filtrované  s chemickou úpravou vody.  K dipozíci máte plavecký bazén 19×8 m s hĺbkou vody do 1.5m a detský bazén so smýkačkami s 8m priemerom s hĺbkou vody 40-50cm. O vašu bezpečnosť sa postará vždy prítomný certifikovaný plavčik, ktorý vám okrem pocitu bezpečnosti bude po celý deň púštať aj super muzičku. Kúpalisko je prepojené s wellnescentrom a tak so sauny môžu tí odvážnejši priamo skočiť do nášho celoročne otvoreného „chladiacého bazéna“, rieky Dunajec. Kúpalisko je vybavené prezliekarňou, socialnými zariadeniami, vonkajšími aj vnutornými sprchami, lehátkami, slnečníkmi, hračkami do vody.. stále váhate? 

Detský bazén

V areáli letného kúpaliska sa nachádza detský bazén s priemerom 8m a hĺbkou vody do 50 cm. Súčasťou detského bazénu sú 2 šmýkačky.

Fun zóna

Pohodlne sa usaďte a vychutnajte si dúšok kvalitnej talianskej kávy na našej letnej terase, zatiaľ čo sa vaše deti dosýta vybláznia v našej Fun zóne. Pritom ich máte vždy na dohľad. Pripravené máme detské ihrisko s preliezkami, multifunkčné športové ihrisko, Maxi futbalové šípky a mega veľký skákací hrad o rozmeroch 20×10 m s rôznymi šmýkačkami, preliezkami, odrazovými plochami a tramplínou.

Otváracie hodiny

pondelok – nedeľa

10.00-19.00 (jún – september a v prípade priaznivého počasia)

Otváraciu dobu si viete overiť na recepcii a na tel.č. recepcie: +421 918 865023