Skupiny a školy

Skupiny

Vážení hostia, srdečne vítame Vaš záujem o zrealizovanie vášho team buildingu, firemnej akcie, rodinného stretnutia, či posedenia alebo oslavy v našom Resorte Pltník Pieniny. Sme radi, že máme príležitosť s vami spolupracovať na vytvorení nezabudnuteľného a aktívneho pobytu. Naša ponuka zahŕňa:
20230601_093627

Aktivity v prírode

titulka 1

Wellness a relaxácia

default

Ubytovanie a stravovanie

plavba loďou

Organizované programy

V prípade záujmu o ďalšie informácie alebo rezerváciu nás neváhajte kontaktovať. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a na to, že Vám pomôžeme vytvoriť nezabudnuteľný zážitok pre Vašu skupinu.

Školy

Pre školy resort Pltník ponúka nasledovné možnosti:
20230601_093627

Geografická expedícia v Pieninách

Všetkým základným a stredným školám, pedagógom, žiakom, študentom ponúkame to, čo v súčasnom modernom a unáhlenom svete je najvzácnejšie. Sú to niekoľkodňové, záujmové pobyty mládeže v lone prekrásnej Pieninskej prírody, priamo na brehu rieky Dunajec.  Ubytovanie a stravovanie je zabezpečené v útulnom Penzióne Pltník a v Goralských dreveniciach.
default

Lyžiarsky výcvik

Chcete si dobre zalyžovať? Nechcete čakať v dlhých radoch? Chcete zabudnúť na vysoké ceny? Ak áno, máme pre Vás riešenie – lyžovačka na Zamagurí!!! A k tomu zimná turistika zasneženým Pieninským národným parkom a rozprávkovo krásnym kaňonom rieky Dunajec – najväčší prírodný kaňon v strednej Európe.

40

Vodácky výcvik

Chystáte sa na vodácky výcvik? Je to skvelá príležitosť naučiť sa základy bezpečného pohybu na vode a správneho zachádzania s kajakom alebo raftom. Kde a kedy máte v pláne absolvovať vodácky výcvik? U nás máte skvelú možnosť vodáckeho výcviku, na rieke Dunajec, v srdci Pieninského národného parku.

Edukatívne výlety a exkurzie

Školy môžu využiť bohaté možnosti pre edukatívne výlety a exkurzie v okolí Pienin. Organizované plavby na pltiach po rieke Dunajec a prehliadky historických pamiatok v okolí ponúkajú študentom možnosť spoznať bohatú históriu a prírodné krásy tohto regiónu.

Vzdelávacie programy

Resort Pltník môže ponúknuť školám vzdelávacie programy a workshopy, ktoré sú zamerané na environmentálnu výchovu, prírodovedu, alebo históriu regiónu. V rámci týchto programov ponúkame prednášky včelárov, horskej služby, civilnej ochrany, hasičov… atď. Tieto programy môžu byť prispôsobené veku a záujmom študentov.

Bezpečnosť a dohľad

Personál Resortu Pltník dbá nielen na komfort, ale aj na bezpečnosť školských skupín. Študenti sú pod dohľadom odbornej starostlivosti počas celého pobytu.
Celkovo je resort Pltník ideálnou voľbou pre školy, ktoré hľadajú možnosť pre skvelý edukatívny pobyt v prírode s množstvom zážitkov a aktivít.