Lyžiarsky výcvik

Informácie o ponuke

Základné školy: 35 - 37 €
Stredné školy: 37 - 39 €

Konečná cena závisí od konkrétnej požiadavky.

Chcete si dobre zalyžovať? Nechcete čakať v dlhých radoch? Chcete zabudnúť na vysoké ceny? Ak áno, máme pre Vás riešenie – lyžovačka na Zamagurí!!! A k tomu zimná turistika zasneženým Pieninským národným parkom a rozprávkovo krásnym kaňonom rieky Dunajec – najväčší prírodný kaňon v strednej Európe.

Penzión Pltník

Penzión Pltník má ako jediný v Zamagurí kapacitu 50 miest v dvojlôžkových izbách (s prístelkami 64 miest). Izby sú vybavené TV/SAT, rádio, kúpeľna so sprchou a wc. Okrem ubytovania penzión ponúka reštauráciu s krbom a minibarom, zimnú záhradu, wellness. Ubytovacie, stravovacie a iné služby, ktoré nájedete v spojení s výborními lyžiarskymi podmienkami – len 5km od penziónu, predstavuje ideálne miesto pre lyžiarske výcviky základných a stredných škôl.
Resort Pltník leží v tesnej blízkosti známych lyžiarskych stredísk (4-18km). V závislosti na požadovanej náročnosti lyžiarskych svahov si každý lyžiar nájde pre seba optimálne SKI centrum.
Okrem lyžiarskych možností je zimná príroda v Pieninách mimoriadne vhodná aj pre milovníkov zimnej turistiky. Zamrznutá rieka Dunajec v zasneženom a ľadovom kaňóne, všetky turistické trasy a celá príroda je jednoducho očarujúca.
default
default

Lyžiarske možnosti

Poľana Sosny (PL)

5 km, určená pre začínajúcich a mierne pokročilých lyžiarov. Svojim vybavením, možnosťami, profilmi a dĺžkami jednotlivých svahov je ideálna pre rodiny s deťmi a malými deťmi. K dispozícii sú všetky potrebné služby vrátane lyžiarskych inštruktorov, požičovne lyží, večerné lyžovanie. Lyžovanie je bez nekonečných radov na vlek.

SKI Kluszkovce (PL)

18km,  spĺňa požiadavky náročných lyžiarov.

Ski Bachledova (SK)

18 km, všetky druhy náročnosti

SKI pod Bufarkom (SK)

12 km

Poskytujeme informačnú a poradenskú činnosť pri tvorbe konkrétneho programu pre jednotlivé škole.

Ubytovanie a stravovanie

Penzion_Pltnik-080

Penzión Pltník

Celkový počet lôžok v dvojlôžkových a rodinných izieb je 50 s prístelkami je to 64 lôžok.

Penzion_Pltnik-054

Goralské drevenice

6 kompletne zariadených dreveníc s celkovou kapacitou 48 lôžok.