Penzión Pltník

Penzión Pltník – príjemný a útulný penzión s kompletne vybavenými dvojlôžkovými , rodinnými izbami a apartmánom, s celkovou kapacitou 50 lôžok. Súčasťou Penziónu Pltník je reštaurácia s minibarom a krbom, zimnou záhradou, goralskou kolibou a letnou terasou, priamo na brehu rieky Dunajec s možnosťou konzumácie rozmanitej stravy od jednoduchých menu po špeciality tradičnej goralskej kuchyne.

Vybavenie izieb

Dvojlôžková izba

Dvojlôžková, vkusne zariadená izba ponúka príjemné pohodlie po vašich celodenných aktivitách. Niektoré izby ponúkajú aj možnosť prístelky – rozkladací gauč. Izby sú vhodné pre 2-3 osoby. Každá izba disponuje vlastnou kúpeľnou so sprchovým kútom a sociálnym zariadením. Izby sú situované s výhľadom na areál a okolitú prírodu, ako aj na rieku Dunajec.

Bezbariérová izba

Bezbariérová, dvojlôžková, vkusne zariadená izba, ktorá disponuje vlastnou bezbariérovou kúpeľnou so sprchovým kútom a sociálnym zariadením. Izba je situovaná s výhladom n areál a okolitú prírodu.

Rodinná izba

Priestranná, vkusne zariadená rodinná izba s dvomi spálňami. Poskytuje dostatok priestoru. Ideálne pre rodiny s deťmi. Každá rodinná izba disponuje samostatným sociálnym zariadením. Rodinné izby sú vhodné pre 4-5 osôb. Izby sú situované s výhľadom na areál a okolitú prírodu, ako aj na rieku Dunajec.

Apartmán

Priestranné a komfortné apartmány, s možnosťou prístelky, poskytujú dostatok pohodlia pre rodiny s deťmi, alebo pre tých, ktorý len požadujú viac miesta. Každý apartmán disponuje samostatnou kúpeľnou so sociálnym zariadením. Apartmány sú vhodné pre 4-5 osôb. Situované sú s výhľadom na areál a okolitú prírodu, ako aj na rieku Dunajec.

Dôležité informácie

PRÍCHOD: príchod od 14.00

ODCHOD: odchod do 10.00

DOMÁCE ZVIERATÁ: Áno, no povolené sú len malé plemäná, aj to len po konzultácii a odsúhlasení. Cena za ubytovanie psa je 20 € / deň.

DETI: Deti od 0-3 r. bez nároku na služby a lôžko – grátis.

Rekreačné poukazy: možnosť uplatniť si rekreačný poukaz

Spôsob platby:

Zážitky

Pltníctvo

Rafting

Gastronómia

Wellness

Fun zóna a kúpalisko

To najlepšie z Pienin

TOP atrakcie

Pamiatky

Príroda

Podujatia

Turistika

Rezervujte si ubytovanie v Penzióne Pltník

Galéria

Pozrite si kompletnú fotogalériu Resortu Pltník.