Goralské drevenice

Štýlové drevenice v tradičnom goralskom duchu, sú ideálne pre tých, ktorí dávajú prednosť komfortu a pohodliu v súkromí. Drevenice sú 6 a 8 lôžkové, kompletne vybavené, s kuchyňkou, spoločenskou miestnosťou a dvomi sociálnymi zariadeniami. Ku každej drevenici patrí drevený prístrešok, gril a kotlík.

6 lôžková drevenica

Každá drevenica disponuje plne vybavenou kuchyňou , spoločenskou miestnosťou , oddychovým kútikom s rozťahovacím gaučom (možnosť prístelky), dvomi sociálnymi zariadeniami (poschodie, prízemie) a dvomi samostatnými 3 lôžkovými spálňami. Ku každej drevenici patrí vonkajší altánok s možnosťou zapožičania grilu a kotlíka.

8 lôžková drevenica

Každá drevenica disponuje plne vybavenou kuchyňou , spoločenskou miestnosťou , dvomi sociálnymi zariadeniami (poschodie, prízemie)  a dvomi samostatnými 3 lôžkovými spálňami na poschodí a jednou dvojlôžkovou spálňu na prízemí.    Ku každej drevenici patrí vonkajší altánok s možnosťou zapožičania grilu a kotlíka.

Galéria

Pozrite si kompletnú fotogalériu Resortu Pltník.

Dôležité informácie

PRÍCHOD: príchod od 15.00

ODCHOD: odchod do 10.00

DOMÁCE ZVIERATÁ: Áno, no povolené sú len malé plemäná, aj to len po konzultácii a odsúhlasení. Cena za ubytovanie psa je 20 € / deň.

DETI: Deti od 0-3 r. bez nároku na služby a lôžko – grátis.

Rekreačné poukazy: možnosť uplatniť si rekreačný poukaz

Spôsob platby:

Zážitky

Pltníctvo

Rafting

Gastronómia

Wellness

Fun zóna a kúpalisko

To najlepšie z Pienin

TOP atrakcie

Pamiatky

Príroda

Podujatia

Turistika

Rezervujte si ubytovanie v goralských dreveniciach