Reštaurácia u Pltníka

Vychutajte si chuť tradičných goralských jedál priamo na brehu Dunajca. Ručne pripravené domáce goralské pirohy, gazdovské halušky so slaninkou alebo poriadný pltnícky guláš ? Ste na správnom mieste! Stačí si už len vybrať z našej ponuky.

Goralská reštaurácia

Štýlová goralská reštaurácia s krbom a minibarom, s celkovou kapacitou 60 miest, ponuká širokú paletu rôznych tradičných goralských špecialít , ako aj jedlá na objednávku a hotové jedlá, s kompletnou ponukou nealko a alko nápojov. Raňajky sa podávajú formou bufetových stolov, alebo formou výberu z jedálneho lístka. Obedy a večere sú pre individuálnych klientov podávané formou výberu z jedálneho lístka, s bohatou ponukou jedál.

Pre skupiny

Pre skupiny sa po vzájomnej dohode môžu byť raňajky, obedy a večere realizovať formou jednotného menu, resp. podľa špeciálnej ponuky piknikov a grilovačiek s našou tradičnou goralskou muzikou z Pienin. Reštarurácia je vhodná aj na usporiadanie rodinných a narodeninových osláv, malých svadieb, firemných akcií, školení. Organizujeme aj tématické prednášky: Včelárstvo, Kurz ochrany prírody, Poskytovanie prvej pomoci, Školenie horskej záchrannej služby, …

Otváracie hodiny

25.4. – 25.10. : 8.00 – 22.00 hod.

26.10. – 24.04. : 8.00 – 20.00 hod.